Baneris reklama  elady.lt diržai po gimdymo  pizap.com14733584773881  lediforma geraaugti baneris   kirptas

dant1Siekiant apsaugoti vaikų dantis nuo gedimų, siūloma šiuo metu valstybės kompensuojama paslauga – silantavimas. Tai procedūra, kurios metu krūminiai vaikų dantys padengiami specialiu apsauginiu sluoksniu. Sveikatos specialistai perspėja, kad tėvai turėtų būti atidūs.

KONKURSUI4

Skelbiame NUOTRAUKŲ KONKURSĄ "Mylim švarą".

Atsiųskite mums nuotrauką kur Jūs su vaikais, vieni ar visa šeima tvarkotės ar pavaizdavę , kaip mylite švarą ir laimėkite puikius prizus iš www.gerojibakterija.lt


Ką reikia daryti?

 • Kad galėtumėte įkelti nuotraukas užsiregistruokite mūsų svetainėje (kairėje pusėje REGISTRUOTIS) ir nurodykite teisingą el.p. kad galėtume susisiekti su laimėtoju.
 • Įkelkite nuotraukas (užsiregistravus šio puslaio apačioje atsiras nuotraukų įkėlimo forma),
 • Dalinkitės nuotraukomis Facebooke ir raginkite draugus balsuoti už jus, nes taip surinksite daug balsų.
 • Nepamirškite paspausti "Like" ant mūsų Facebook psl. kad pirmi matytumėte naujienas ir kt. konkursus, kurių bus nuolatos.

Konkurso sąlygos:

 • Konkursas tęsiasi nuo kovo 21 d. iki balandžio 21 d.
 • Dvi daugiausia balsų surinkusios nuotraukos laimės prizų rinkinį.

Prizai :

Prizus isteigė www.gerojibakterija.lt

 • Koncentruotas skalbimo skystis su probiotikais šeimai , be dažiklių, be fosfatų, be chloro junginių NEUTRAL 1500 ml. + Vaikiškų indų ir buteliukų ploviklis su probiotikais 500 ml.

www.gerojibakterija.lt
"ProBioSanus" vysto ir gamina natūralius, probiotikų pagrindu sukurtus valymo bei asmens higienos produktus, užtikrinančius sveiką ir subalansuotą mikrobiologinę aplinką, taip pat padedančius kovoti su patogeniniais mikroorgamizmais ir kontroliuoti jų plitimą, o taip pat kontroliuoti alergijos ir astmos ligų vystymąsi.

Konkursų sąlygos:

 • Nuotraukas įkelkite jpg formatu.

 • Nesiųskite ddelės rezoliucijos nuotraukų.

 • Siųskite kokybiškas, neišplaukusias nuotraukas atitinkančias temą.

 • Pasiliekame teisę naudoti visas konkurse dalyvaujančias nuotraukas mūsų portale ar Facebook paskyroje, Jūs siųsdami nuotraukas suteikiate sutikimą.

 

Į konkursus

konkursas2

Skelbiame NUOTRAUKŲ KONKURSĄ "LINKSMA AKIMIRKA".

Kiekvienas iš mūsų turime nuotraukų kuriuose mūsų atžalos mums kelia šypseną ar net juoką. Pasidalinkite su mumis.

Ką reikia daryti?

 • Užsiregistruokite mūsų svetainėje (kairėje pusėje REGISTRUOTIS) , kad galėtumėte įkelti nuotraukas, nurodykite teisingą el.p. kad galėtume susisiekti su laimėtoju.
 • Kelkite (užsiregistravus portale čia atsiras įkėlimo forma) savo mažų ir didelių vaikučių linksmas nuotraukas.
 • Dalinkitės nuotraukomis ir raginkite draugus balsuoti.
 • Nepamirškite paspausti "Like" ant mūsų Facebook psl. kad pirmi matytumėte naujienas ir kt. konkursus, kurių bus nuolatos.

Konkurso sąlygos:

 • Konkursas tęsiasi nuo vasario 15d. iki kovo 15 d.
 • 1 vietos laimėtojas - daugiausia balsų (susumavus žvaigždutes ir "like") surinkusi nuotrauka.
 • 2 vietos laimėtoją išrinks rėmėjų "Tavo sapnas" kolektyvas.

Prizai:

 • Prizus isteigė www.tavosapnas.lt
 • 1 vieta : Patalynės komplektas Zigzagai 140x200 cm (medvilnė)
 • 2 vieta : Pufas 27 x 36 cm Klasika (eko oda)

Labai laukiame Jūsų nuotraukų, o prizai tikrai nuostabūs.

I konkursa

keiksmazodziai 60565449„Mamyte, atsiliepk n*****“, – pasakė penktokė autobuse ir nutrenkė ragelį į Barbėmis puoštą rausvą kuprinę. O ko jai nesikeikti, juk jos internete sekama dizainerė Agnė beveik kasdien šitaip purkštauja. „B*** B***, kaip pavargau“, – sako daili VDU studentė, raitydama blakstienas VDU tualete. O ko jai nesikeikt, jei jos dėstytojas Rytis vakar vakare taip viešai parašė savo „facebook“ paskyroje.

                vg

vg2

RECEPTŲ KONKURSAS

Sutiksite, kad skaniausias pačių pagamintas maistas namuose, dvelkiantis šiluma su meilės prieskoniu ir nuostabių kvapų aromatu. O jei dar į procesą įtraukiami vaikai, šeimos nariai tai tampa tikru šeimos šedevru !!!

Kviečiame Jus kurti receptų skiltį kartu, dalintis savo žiniomis, paslaptimis ir patarimais. O tuo pačiu laimėti nuostabią ką tik išleistą Virtuvės mitų griovėjų kulinarinę knygą "7 ingredientai vaikams"

Ką reikia daryti:

 • Įkelkite receptą į apačioje esančią formą. (TIK LIETUVIŠKAIS RAŠMENIMIS). Receptai privalo būti unikalūs, Jūs turite būti pagaminę pagal šį receptą patys.
 • Atsiųsti mums pagrindinę pagaminto patiekalo nuotrauką, ryškią ir kokybišką.
 • Parašykite tiksliai kiek reikia produktų ir kaip gaminti nuosekliai.
 • Tinkamus ir kokybiškus receptus publikuosime viešoje erdvėje Receptų skiltyje ir Facebooke paskyroje. Vienas žmogus gali siųsti neribotą skaičių.
 • Užsiregistruokite mūsų puslapyje ir Facebooke paspauskite "Patinka" kad sužinotumėte visas naujienas ir naujausius konkursus pirmi.

Pastebėjus vogtas fotografijas ar receptus prašome nedelsiant mums pranešti el.paštu klientams@geraaugti.lt. Primename, kad už tokią veiką numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Konkurso sąlygos:

 • Liepos  15 d. mes paskelbsime vieną daugiausia "Like" surinkusį nugalėtoją ir apdovanosime.

Prizai:

 • VMG knyga "7 ingredientai vaikams" kurios vertė 25 eur.

VMG, bendradarbiaudami su dietologais, pedagogais ir vaikų psichologais, sukūrė raktą, išspręsiantį daugybę tėvų problemų - knygą „7 ingredientai vaikams“, kuri skirta vaikams nuo 3 iki 13 metų.
Iš šios knygos vaikai patys išmoks pažinti ne tik įvairius virtuvės ir stalo įrankius bei prietaisus, bet ir skirtingus ingredientus, kurie neatsiejami nuo sveiko ir skanaus maisto. Įtraukiančiai vaikams atskleidėme, kaip vyksta maisto gamybos procesas ir ką galima aptikti sode, darže ar miške. Nebėgome ir nuo tokių temų kaip traškučiai ar gazuoti gėrimai, nes tikime, kad pažinimo procesas turi būti visapusis.
„Per beveik trejus metus išnarsčiau visą pasaulį, ieškodamas kūrybiškos ir įdomios kulinarinės knygos vaikams. Deja, neradau tokios, kuri leistų po kulinarinį pasaulį keliauti išradingai, tad su komanda nusprendžiau sukurti tokią knygą, kurioje jos pagrindinis herojus su 7 draugais, keliaudami po fantastišką kulinarinį pasaulį, atskleidžia, kad kiekviename vaike gyvena Septynrankis – ypatingas vaikas, kuriam nėra neįmanomų dalykų", – sako knygos autorius Alfas Ivanauskas, prieš metus išleidęs pirmąjį šalyje kulinarinį vadovėlį Lietuvos mokykloms. Dalį patiekalų vaikai lengvai galės pasigaminti patys, tik mažesniesiems reikės tėvelių pagalbos.

Labai laukiame Jūsų receptų ir linkime kūrybingų ir skanių akimirkų.

 
captcha
Atnaujinti

 

Prisijungti

Registruotis


Renginiai

Lapkritis 2017
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Vilnius °C
Kaunas °C
Klaipėda °C
  17.11.2017 Ferienhaus Ostsee

Naujausi skelbimai

Naujienlaiškiai

UAB PROSAPIA PROJEKTAS LIETUVOJE baneris1baneris220x140Baneris Esvita Copypizap.com14756894822121pizap.com14691268044221pizap.com14696302983521pizap.com14691267668501pizap.com14709872442341fd5aca24ec871d259dc8aac15e18a614814f409cAL logo spalva 1 page 001gera augti


Dėmesio! Informuojame, kad šiame tinklalapyje naudojami „slapukai“. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Savo sutikimą galėsite atšaukti pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus. Plačiau

Sutinku

Pagrindinė „cookie“ failų paskirtis yra vartotojo identifikavimas.
2011 m. rugpjūčio 1 d. įsigaliojęs pakeistas Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymas patikslina viešųjų elektroninių ryšių paslaugų teikėjų ir galutinių paslaugų gavėjų teisių ir pareigų reglamentavimą, sudaro sąlygas efektyvesnei konkurencijai elektroninių ryšių sektoriuje. Leidžia užtikrinti geresnį elektroninių ryšių išteklių valdymą, jų naudojimą, spartesnį naujų technologijų diegimą.
Naujoji Įstatymo redakcija daugiau dėmesio skiria galutinių paslaugų gavėjų teisių ir interesų užtikrinimui, keičia rinkos tyrimo procedūrų reglamentavimą. Kaip elektroninių ryšių rinkos priežiūros priemonė numatyta galimybė skirti naują funkcinio atskyrimo įpareigojimą didelę įtaką turinčiam ūkio subjektui. Nustatoma operatoriaus, turinčio didelę įtaką atitinkamoje rinkoje, pareiga suteikti kitiems ūkio subjektams prieigą prie konkrečių tinklo elementų, įskaitant prieigą prie pasyviųjų tinklo elementų, atsietą prieigą prie vietinės linijos, kad būtų sudarytos sąlygos išankstiniam ir (ar) individualiam viešųjų fiksuoto telefono ryšio paslaugų teikėjo pasirinkimui, nustatoma pareiga suteikti prieigą prie susijusių paslaugų, įskaitant tapatybės, vietos ir būsenos nustatymo.
Taip pat Įstatymu patikslintos bei papildytos elektroninių ryšių infrastruktūros bendrą naudojimą ir apsaugą reglamentuojančios nuostatos, įtvirtinamos naujos nuostatos, skirtos elektroninių ryšių tinklų saugumui ir vientisumui užtikrinti, radijo dažnių (kanalų) perleidimui. Įstatymas nustato, kad Nacionalinę radijo dažnių paskirstymo lentelę ir Universaliųjų paslaugų teikimo taisykles tvirtina, taip pat tam tikras su universaliosiomis paslaugomis susijusias funkcijas vykdo Ryšių reguliavimo tarnyba.
Minėti įstatymo pakeitimai į Lietuvos Respublikos teisę perkelia 2009 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2009/136/EB ir 2009 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2009/140/EB nuostatas.